O NÁS

LazyFriday childio je hrdou součástí rodiny startupu LazyFriday. Pod taktovkou našeho zakladatele Lukáše Verčíka se staráme o vaše děti s péčí a profesionalitou. A jaký je náš příběh?

LazyFriday childio, aneb jak šel čas

LazyFriday_childio_hlidani_deti_o_nas_1@

Víte, že být rodičem je přirozeným procesem každého dospělého člověka? Jak si však v dnešní uspěchané době užít mateřství a přitom nepřijít o rozum?

Mít děti znamená celoživotní radost, ale také drobnou starost. Občas nastane situace, kdy i nejlepší rodič potřebuje pomoci a od toho jsme tu my. Chceme, aby bylo o děti vždy postaráno profesionálně a za každých okolností.

LazyFriday_childio_hlidani_deti_o_nas_2@
LazyFriday_childio_hlidani_deti_o_nas_3@

Naše poslání starat se o vaše děti jsme pojali moderně, transparentně a díky fér cenám vždy víte, za co a kolik platíte. Z každého hlídání vám poskytneme reporty o tom, jak se vaše děti po dobu naší péče měly.

Naše cesta startupu LazyFriday začala službami catio a dogio - péčí o domácí mazlíčky. Pokračovalo to úklidem domácností s cleanio a ve chvíli, kdy jste se nás začali vyptávat i na péči o děti, řekli jsme si proč ne. Proč se nepostarat opravdu o vše?

LazyFriday_dogio.cz_ikona_o_nas_lazyfrid

A kdo za tím stojí?

Lukáš
Verčík

founder & ceo

Věřím, že o mazlíčky má být dobře postárano a jejich majitelé by neměli být omezování tím, že nemohou najít nikoho, kdo se jim o ně postará. LazyFriday je moje srdcovka a jsem vděčný za tým super lidí, kteří mi ho pomáhají rozvíjet. Každý z nás alespoň čas od času ocení volný pátek, nebo ne?

lazyfriday_cleanio_clen_rodiny_lazyfrida

Michaela
Dočekalová

coo

Míšino poslání v LazyFriday začalo před lety, kdy byla na světě pouze služba na hlídání koček catio. Brzy se rodinka LazyFriday rozrostla o službu dogio v péči o pejsky, úklidy bytových i nebytových prostor cleanio a nyní i childio s hlídáním dětí. Míša se statečně chopila role, aby se celé LazyFriday rozvíjelo dál a fungovalo vše tak, jak má.

To se mi líbí! Chci objednat

KOLIK TO BUDE STÁT?

U nás jsou ceny férové a vždy dopředu víte, kolik platíte. 

KDE MŮŽETE HLÍDÁNÍ VYUŽÍT?

Najdete nás v Praze i Brně,
v dalších městech již brzy.

Podívejte se, kdy se hodí profesionální péče o vaše dítě zde.

Jsme součástí rodiny LazyFriday

LazyFriday_logo_black_320x128px@svg@3x.p

„Pomáháme lidem a mazlíčkům žít lepší životy“

Ve startupu LazyFriday přeměňujeme klasické služby pro rodinu, mazlíčky a domácnost do moderního pojetí. V ČR tak rozvíjíme služby péče o mazlíčky, vaše domácnosti, ale i děti.

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png