CHILDIO MAGAZÍN

Vzdělávací mobilní aplikace pro děti i dospělé


Učení se hrou? To si vaše dítě zamiluje!

Přestože to některým z nás stále může připadat zvláštní – i na mobilním telefonu, nebo tabletu se lze efektivně vzdělávat. A to často mnohem snadněji, jak z lecjaké knihy, nebo encyklopedie. Na online obchodech najdete velký výběr her pro ty nejmenší, starší děti, už téměř dospělé a pak i takové hry a aplikace, ve kterých naleznete kouzlo vy – rodiče.V čem může být interaktivní učení lepší?

Učení pomocí aplikace/hry je forma interaktivního učení, která klade důraz na aktivní zapojení studentů. Studenti sami mohou sledovat svoje zlepšení (skóre), což je motivuje k tomu, se zlepšovat nepřestávali. Navíc díky názorným ukázkám a zábavnému podání si studenti dokáží dávat novou látku do souvislostí a lépe si ji tak zapamatují – nejde tudíž o pouhé předání a zapsání si informace, které činí mnohým studentům problémy.


Vzdělávací aplikace a hry


Pro nejmenší dětiPohádky

(iOS, Android)

V aplikaci Pohádky naleznete večerníčkové příběhy oblíbených hrdinů, ukolébavky, tvořivé dílny a další zábavu pro vaše děti.

Aplikace je zdarma.


Bimi Boo – hry pro děti (iOS, Android) Pod pojmem “Bimi Boo”, což je název vývojářského studia, najdete nejrůznější hry pro nejmenší – puzzle, učení se čísel, malování, hraní na piano, učení se tvarů a barev a další. Hry pomohou rozvíjet dětskou kreativitu, logiku, vizuální vnímání a učit se jemné motorické dovednosti zábavnou cestou.

Hra je ke stažení zdarma.


Děti se učí profese

(Android)

Aplikace pomáhá dětem pochopit, co jednotlivé profese potřebují ke své práci a co jednotlivé profese obnáší. Aplikace není v českém jazyce, ale je dělaná velmi jednoduše, aby ji mohli ovládat i ti nejmenší. Hravouka

(iOS, Android)

Hravouka je krásně kreslená interaktivní encyklopedie pro děti a rodiče. Společně s myškou budete prozkoumávat les, rybník a zahradu, kde se setkáte nejen se spoustou druhů zvířat a rostlin, ale dozvíte se, jak zde živočichové žijí a jak se chovají.

Hra je v českém jazyce. Cena 128 ,- Kč.
Pro první stupeň

Angličtinou pro děti

(Android)

Skvělá interaktivní hra pro začátečníky – děti se naučí anglická slovíčka pomocí obrázků společně se základy gramatiky. Hra je pouze anglicky a je zdarma.


Angličtina pro začátečníky

(Android)

V aplikaci si student může procvičit mluvení, psaní, ale i poslech anglického jazyka.

Stažení je zdarma, v aplikaci naleznete doplňující nákupy k funkcím.

Učivo hrou - zeměpis, dějepis, chemie, literatura

(iOS, Android)

Zeměpis (hlavní města), chemie (prvky), literatura (knihy a autoři), dějepis (historická data), matematika (násobilka). Užitečná pomůcka na přípravu k testem, zkoušením, opakování, ale i jako průběžná zkouška znalostí. Zdarma.


Slovíčka hrou pro školy

(iOS)

Student si procvičí a naučí se slovíčka z anglického, německého, francouzského, španělského, italského i portugalského jazyka. Hra stojí 199,- Kč a neobsahuje reklamy, ani dodatečné nákupy.


Matemág

(iOS, Android)

Dabovaná příběhová hra ukazující matiku jako nástroj k překonávání překážek. Děti se vydávají na cestu za čarodějem Matemágem, aby se naučily ovládat sílu představivosti - "matemagii". Hra je ke stažení zdarma a třetinu obsahu si student může zdarma vyzkoušet, zbytek je nutné dokoupit.
Pro starší děti i dospělé


Periodická Tabulka 2021 PRO - Chemie

(Android)

Užitečná pomůcka pro všechny studenty, kteří s chemií teprve začínají, mají s ní problém, nebo chtějí mít neustále po ruce něco, na čem mohou procvičovat.

V českém jazyce. Lze si stáhnout bezplatnou demo verzi i plnou verzi za 49 Kč.

Logická Mozkovna Hra. Hádanky

(iOS)

Úkoly na prostorovou představivost, matematické rébusy s písmeny a čísly, magické čtverce, hledání zákonitostí… zní vám to skvěle? Tak to je skvělé! Hra totiž obsahuje ještě mnohem víc zábavných logických her a úkolů pro děti i dospělé.

Stažení aplikace je zdarma, pro samotné hraní je ale třeba si zakoupit herní balíček.


Logické hry

(Android)

Ve hře dostanete obrázek rozdělený na několik malých čtverečků (o 4 až 192 kouscích) a vaším úkolem je obrázek seskládat. Hra je inspirována rubikovou kostkou a stejně jako ona procvičí logické uvažování. Ke stažení i hraní zdarma.


Angličtina: časy a slovesa

(iOS)

Anglická gramatická pravidla, cvičení a diagnostické testy pro děti i dospělé učící se anglický jazyk. Aplikace je v češtině. Stažení aplikace je zdarma, přístup k jednotlivým výukovým segmentům je ale třeba si zaplatit.


Anglická gramatika

(Android)

Pokud vlastníte vy nebo vaše děti Android a učíte se anglicky, bude pro vás skvělá tato aplikace na procvičování anglické gramatiky. Testy na časy, slovesa, členy, kondicionály, přímá a nepřímá řeč, předložky... Prvních několik testů je zdarma, následně je aplikace placená. Aplikace je v českém jazyce.


Související příspěvky

Zobrazit vše

Sledujte náš příběh

facebook@3x.png
instagram-sketched@3x.png
youtube-2@3x.png
twitter@3x.png

O SLUŽBĚ

O LAZYFRIDAY CHILDIO

POTŘEBUJETE PORADIT?

Zavolejte nám na:

+420 775 898 888

Jsme tu pro vás každý den:

PO-PÁ: 08:00 - 20:00
SO-NE: 10:00 - 16:00